75 dni subskrypcji Crunchyroll Premium za darmo dla abonentów Xbox Game Pass Ultimate

Xbox Game Pass Ultimate Crunchyroll

W abonamencie Xbox Game Pass Ultimate właśnie pojawiła się kolejna korzyść. Tym razem użytkownicy usługi Microsoftu mogę zgarnąć aż 75 dni darmowego dostępu do subskrypcji Premium w serwisie Crunchyroll. To dość niespodziewana współpraca, bo w sierpniu wspomniana platforma została przejęta przez… Sony.

REKLAMA

Bezpłatny dostęp do subskrypcji Crunchyroll Premium w ramach Xbox Game Pass Ultimate

Xbox Game Pass Ultimate Crunchyroll Mega Fan
Dostęp do Crunchyroll Premium w ramach korzyści Xbox Game Pass Ultimate

Crunchyroll to serwis streamingowy z anime. Obecnie w ofercie platformy znajduje się ponad 1000 seriali, a nowe odcinki są dodawane godzinę po emisji w Japonii. Miesięczna subskrypcja Crunchyroll Mega Fan kosztuje w Polsce 39 zł, więc szybka matematyka wskazuje, że abonenci Xbox Game Pass Ultimate mogą oszczędzić mniej więcej stówkę.

Aby odebrać 75 dni bezpłatnej subskrypcji Crunchyroll Mega Fan, w pierwszej kolejności trzeba odpalić klienta Xbox na komputerze lub aplikację Xbox Game Pass na konsoli. Następnie należy udać się do zakładki Korzyści i otworzyć sekcję poświęconą Crunchyroll Premium. W tym miejscu wystarczy już tylko wcisnąć przycisk Zażądaj i wykonać kroki ukazane na ekranie, które doprowadzą do aktywacji abonamentu.

Z oferty można skorzystać najpóźniej do 8 lutego 2022 roku. Niestety bezpłatny 75-dniowy dostęp do Crunchyroll Premium w ramach Xbox Game Pass Ultimate jest przeznaczony tylko dla osób, które jeszcze nigdy nie korzystały z tytułowego serwisu. Mówiąc prościej: aktualni lub byli użytkownicy Crunchyroll muszą obejść się smakiem.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!