75 dni subskrypcji Crunchyroll Premium po raz kolejny za darmo dla użytkowników Xbox Game Pass Ultimate!

Xbox Game Pass Crunchyroll Premium

Microsoft co jakiś czas oferuje abonentom Xbox Game Pass Ultimate specjalne korzyści, dzięki którym zyskują dostęp do dodatkowych treści. Podobnie jak w 2021 roku pojawiła się okazja, aby skorzystać z darmowych 75 dni dostępu do subskrypcji Crunchyroll Premium. Ciężko o lepszą ofertę, aby przetestować uznany na całym świecie serwis oferujący produkcje z Kraju Kwitnącej Wiśni.

Ponad dwa miesiące korzystania z Crunchyroll Premium za darmo dla abonentów Xbox Game Pass Ultimate

Xbox Aplikacja - korzyści
Zakładka Korzyści w aplikacji Xbox

Serwis Crunchyroll to obecnie jedna za najpopularniejszych na świecie platform streamujących anime. Dużą zaletą tego serwisu jest nie tylko ogromna różnorodność treści, ale fakt, że nowe odcinki pojawiają się już godzinę po emisji w Japonii. Dla fanów japońskich seriali animowanych portal ten jawi się niemal jako must have.

Aby odebrać swoje 75 dni darmowej subskrypcji Crunchyroll Premium, powinno się uruchomić aplikację Xbox na komputerze lub telefonie, albo Xbox Game Pass na swojej konsoli. W zakładce Korzyści należy wejść w podstronę poświęconą właśnie Crunchyroll Premium. Tutaj wystarczy już jedynie kliknąć przycisk Zażądaj. Od tego momentu trzeba już postępować zgodnie z instrukcjami pojawiającymi się na ekranie.

Przeczytaj też: Gry visual novel

Kup Xbox Series X

Oferta pozostanie aktualna dla abonentów Xbox Game Pass Ultimate do 20 października 2023 roku. Trzeba jednak pamiętać, że oferta skierowana jest dla osób, które wcześniej nie miały styczności z tym serwisem. Każdy, kto obecnie ma już wykupioną subskrypcję w serwisie Crunchyroll, musi jednak obejść się smakiem.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.