EA Play na PC od jutra w Xbox Game Pass i Xbox Game Pass Ultimate!

Xbox Game Pass PC EA Play

Nadszedł dzień, którego wielu oczekiwało. Microsoft oficjalnie ogłosił, że już jutro gry z EA Play na PC trafią do Xbox Game Pass i Xbox Game Pass Ultimate. Subskrybenci tych usług będą mogli zagrać w naprawdę wiele nowych tytułów.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 82% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

EA Play na PC w Xbox Game Pass i Xbox Game Pass Ultimate

Od jutra (18.03.2021) od godziny 22:00 czasu polskiego subskrybenci Xbox Game Pass i Xbox Game Pass Ultimate będą mogli uruchamiać gry z EA Play na PC. Gracze konsolowi otrzymali dostęp do katalogu EA Play już w zeszłym roku, jednak aby zaoferować to samo dla pecetowców, firma potrzebowała dodatkowego czasu.

Wraz z wejściem EA Play na PC do Xbox Game Pass i Xbox Game Pass Ultimate, gracze otrzymają dostęp do ponad 60 nowych gier. Wśród nich warto wymienić m.in. Star Wars Jedi: Fallen Order, FIFA 20, Titanfall 2, Need for Speed: Heat czy serie takie jak Battlefield i The Sims.

Aby móc cieszyć się biblioteką EA Play na PC dzięki subskrypcji Xbox Game Pass lub Xbox Game Pass Ultimate, trzeba najpierw uruchomić aplikację Xbox w systemie Windows. Następnie należy wybrać interesującą nas produkcję, zainstalować aplikację EA Desktop (link) i połączyć swoje konto EA z kontem Microsoft. Cały proces doskonale pokazuje poniższy poradnik opublikowany na oficjalnym kanale Xboxa w serwisie YouTube.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z