FIFA 21 i NHL 21 wkrótce w Xbox Game Pass Ultimate

FIFA 21

Właśnie dowiedzieliśmy się, że subskrybenci Xbox Game Pass Ultimate wkrótce dostaną dostęp do dwóch nowych gier sportowych – FIFY 21 i NHL 21. Wiele osób z pewnością się ucieszy.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 82% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

FIFA 21 i NHL 21 zmierzają do Xbox Game Pass Ultimate

Zwiastun rozgrywki w FIFA 21

W najbliższych tygodniach użytkownicy EA Play, czyli usługi subskrypcyjnej Electronic Arts, będą mogli uruchomić FIFĘ 21 i NHL 21 w ramach opłacanej przez siebie subskrypcji. To z kolei oznacza, że na te same gry załapią się także posiadacze Xbox Game Pass Ultimate i być może Xbox Game Pass PC, bo jak wiadomo – EA Play wchodzi w skład tych abonamentów.

NHL 21 zadebiutuje w Xbox Game Pass Ultimate już 12 kwietnia – o wejściu produkcji do Xbox Game Pass na PC na razie nic nie wiadomo, ale jest szansa, że pecetowcy również będą mogli ją uruchomić. Z kolei FIFA 21 wzbogaci usługę Microsoftu dopiero w maju. Dokładnej daty dodania gry do biblioteki niestety nie poznaliśmy.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z