Xbox Game Pass Ultimate z 4 nowymi korzyściami! Nie zapomnij o odebraniu dodatkowych bonusów

Xbox Game Pass Ultimate

Xbox Game Pass Ultimate umożliwia odebranie dodatkowych korzyści do gier i nie tylko. Warto przypomnieć, że w styczniu do usługi trafiły kolejne bonusy. Ucieszą się z nich przede wszystkim fani F1 2023, ale nie tylko.

Xbox Game Pass Ultimate – korzyści na styczeń 2024

Xbox Game Pass
Xbox Game Pass

Do tej pory wśród korzyści Xbox Game Pass Ultimate znajduje się m.in. 3 miesiące Discord Nitro za darmo. Niemniej Microsoft stale aktualizuje listę bonusów.

Nie inaczej jest także i w tym miesiącu. Oto więc nowe korzyści dla abonentów Xbox Game Pass na styczeń 2024:

  • F1 2023 – Aktualizacja Mistrzów, wśród której znajdują się 4 nowe ikony wyścigów do drużyny oraz inne dodatki.
  • Naraka: Bladepoint – Pakiet do sezonu 11 zawierający m.in. ekskluzywne nakrycia głowy, zestaw skórek i skarby.
  • Phantasy Star Online 2 New Genesis – Styczniowy bonus dla użytkowników, gdzie znajdziemy N-Half Scape Dolls (6) i Photon Chunks (50).
  • Turbo Golf Racing – Pakiet Zwierzęcy, który umożliwia odebranie związanej z nimi zawartości w grze.

Powyższe korzyści można przypisać do swojego konta na dwa sposoby. Pierwszy to dodanie ich bezpośrednio na konsoli, drugi to natomiast skorzystanie z aplikacji Xboxa na PC.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Źródło: Pure Xbox

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.