Madden NFL 21 już wkrótce w Xbox Game Pass Ultimate

Madden NFL 21

Jak można przeczytać w tekście tłumaczącym, co to jest Xbox Game Pass, w skład abonamentu Xbox Game Pass Ultimate wchodzi też EA Play, czyli subskrypcja oferująca dostęp do wybranych gier od Electronic Arts. Firma właśnie poinformowała, że już 2 marca do EA Play trafi Madden NFL 21. To z kolei oznacza, że tego samego dnia dostęp do nowej gry otrzymają również subskrybenci Xbox Game Pass Ultimate.

Chcesz kupić 20 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate za ok. 100 zł? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Zwiastun Madden NFL 21

Madden NFL 21 jest kolejną odsłoną serii gier skupionych na futbolu amerykańskim. Jej oceny w serwisie Metacritic – delikatnie mówiąc – nie należą do najwyższych, ale jak to mówią – darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby.

Grę będzie można uruchomić na Xboxie One, Xboxie Series X i Xboxie Series S. Warto wspomnieć, że w grudniu produkcja doczekała się ulepszeń dla konsol nowej generacji. Ich posiadacze mogą liczyć m.in. na krótsze ekrany ładowania i bardziej szczegółowe modele postaci.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja dnia