Madden NFL 21 już wkrótce w Xbox Game Pass Ultimate

Madden NFL 21

Jak można przeczytać w tekście tłumaczącym, co to jest Xbox Game Pass, w skład abonamentu Xbox Game Pass Ultimate wchodzi też EA Play, czyli subskrypcja oferująca dostęp do wybranych gier od Electronic Arts. Firma właśnie poinformowała, że już 2 marca do EA Play trafi Madden NFL 21. To z kolei oznacza, że tego samego dnia dostęp do nowej gry otrzymają również subskrybenci Xbox Game Pass Ultimate.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 82% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Zwiastun Madden NFL 21

Madden NFL 21 jest kolejną odsłoną serii gier skupionych na futbolu amerykańskim. Jej oceny w serwisie Metacritic – delikatnie mówiąc – nie należą do najwyższych, ale jak to mówią – darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby.

Grę będzie można uruchomić na Xboxie One, Xboxie Series X i Xboxie Series S. Warto wspomnieć, że w grudniu produkcja doczekała się ulepszeń dla konsol nowej generacji. Ich posiadacze mogą liczyć m.in. na krótsze ekrany ładowania i bardziej szczegółowe modele postaci.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z