Spotify Premium w Xbox Game Pass Ultimate? Jest na to szansa

Xbox Game Pass Ultimate Spotify Premium

Nie da się ukryć, że Microsoft bardzo dba o subskrybentów swoich usług. Dlatego też nikogo nie powinna przesadnie zdziwić plotka, że Spotify Premium może zostać udostępnione posiadaczom Xbox Game Pass Ultimate. W końcu nie byłby to pierwszy raz, kiedy Microsoft połączył siły ze Spotify – w 2019 roku nowi abonenci XGPU mogli zgarnąć pół roku Spotify Premium zupełnie za darmo.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 82% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Spotify Premium może wzbogacić Xbox Game Pass Ultimate

Spotify Premium + Xbox Game Pass Ultimate ? pic.twitter.com/kDHrMjFh6X

— Aggiornamenti Lumia (@ALumia_Italia) May 2, 2021

Spotify Premium + Xbox Game Pass Ultimate ? pic.twitter.com/kDHrMjFh6X

— Aggiornamenti Lumia (@ALumia_Italia) May 2, 2021

Na twitterowym koncie użytkownika @ALumia_Italia, który słynie z wiarygodnych przecieków na temat usług Microsoftu, pojawiła się tajemnicza grafika sugerująca pojawienie się Spotify Premium w Xbox Game Pass Ultimate. Dołączenie wspomnianego serwisu streamingowego z muzyką do abonamentu Microsoftu równałoby się z możliwością oszczędzania 19,99 zł miesięcznie, bo taki jest właśnie koszt subskrypcji Spotify Premium w Polsce. Nie wiadomo, na jakiej zasadzie usługa miałaby być oferowana użytkownikom, choć informator sugeruje, że Microsoft może podarować kilka miesięcy Spotify Premium nowym subskrybentom Xbox Game Pass Ultimate. Na tym etapie oczywiście nie jest jasne, kiedy i czy w ogóle dojdzie do tytułowej współpracy.

Sony niedawno dodało do PlayStation Plus możliwość oglądania filmów w ramach PlayStation Plus Video, więc nie byłoby nic dziwnego w tym, gdyby Microsoft zdecydował się odpowiedzieć na ruch Sony właśnie poprzez dołączenie Spotify Premium do XGPU. Pod koniec jeszcze raz przypominamy, że jak na razie mamy do czynienia tylko i wyłącznie z plotką, która może, choć wcale nie musi się sprawdzić. Gdy dowiemy się czegoś więcej – być może od samego Microsoftu – to na pewno o tym napiszemy.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z