Umurangi Generation zmierza na Xboxy. Gra trafi do Game Passa w dniu konsolowej premiery

Umurangi Generation Special Edition

Kilka dni temu Microsoft ujawnił gry w Xbox Game Pass na pierwszą połowę maja. Dziś dowiedzieliśmy się, że wkrótce do subskrypcji trafi kolejna produkcja — co prawda nie w pierwszej części miesiąca, ale zawsze. Mowa o Umurangi Generation, które przy okazji pojawi się na konsolach Xbox. Nic, tylko cierpliwie czekać.

REKLAMA

Umurangi Generation wkrótce na Xboxach i w Xbox Game Pass

Zwiastun Umurangi Generation Special Edition

Umurangi Generation to bardzo unikalna produkcja, która zabiera nas do cyberpunkowego świata na skraju upadku. Wcielimy się tu w postać zapalonego fotografa, a naszym zadaniem będzie eksplorowanie miasta Tauranga i fotografowanie „ostatnich momentów życia na Ziemi”. Fabuły samej w sobie tu nie ma, a historię otaczającej nas metropolii będziemy poznawać przez obserwację jej mieszkańców i nie tylko.

Przeczytaj też: 3 miesiące Xbox Game Pass Ultimate w mega promocji za 50 zł

Premiera Umurangi Generation Special Edition w wersji na Xbox One i Xbox Series X|S (w ramach wstecznej kompatybilności) odbędzie się już 17 maja 2022 roku i jak już ustaliliśmy, tego samego dnia gra wyląduje też w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach usługi Microsoftu uruchomimy ją na wymienionych konsolach, komputerach PC i być może w chmurze. Poza podstawową grą, wydanie Special Edition zawiera też dodatek Macro, dodatkowe tryby oraz mniejsze i większe poprawki. Będzie grane? Napiszcie w komentarzach poniżej!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!