Victoria 3 pojawi się w Xbox Game Pass w dniu swojej premiery

Victoria

Studio Paradox zapowiedziało nową odsłonę kultowej strategii. Victoria 3 istnieje i ma się dobrze, a co najlepsze – subskrybenci Xbox Game Pass uruchomią tę grę bez dodatkowych opłat. Do usługi Microsoftu zmierza kolejna mocna pozycja.

Victoria 3 zadebiutuje w Xbox Game Pass

Zapowiedź Victoria 3

Victoria 3 to strategia ekonomiczna pełną gębą. W grze opowiemy się za jednym z narodów i będziemy zarządzać jego społeczeństwem, jednocześnie licząc się z postępami naukowymi i dbając (lub nie) o dobre stosunki z sąsiadami. Gra będzie dostępna wyłącznie na komputerach PC, a w dniu swojej premiery pojawi się w abonamencie Xbox Game Pass oraz na Steamie. Data jej premiery nie została jeszcze ogłoszona.

Nie da się ukryć, że Victoria 3 zapowiada się naprawdę ciekawie. Czekacie, czy to nie wasze klimaty? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.