Niespodzianka! Worms Rumble debiutuje w Xbox Game Pass

Worms Rumble

Od dłuższego czasu wiedzieliśmy, że Worms Rumble zadebiutuje dziś na konsolach marki Xbox. Nie było jednak wiadomo, że gra trafi równocześnie do biblioteki Xbox Game Pass. To się nazywa niespodzianka!

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 82% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Worms Rumble już w Xbox Game Pass

Zwiastun Worms Rumble

Worms Rumble to wieloosobowa strzelanka z kultowymi robaczkami w roli głównej. W tej pociesznej produkcji walczymy przeciwko innym graczom w różnych trybach, wśród których warto wymienić m.in. battle royale czy klasyczny deathmatch.

Microsoft zrobił nam wszystkim niezłą niespodziankę, bo gra niezapowiedzianie trafiła do oferty Xbox Game Pass, a wszyscy chętni mogą już rozpocząć jej pobieranie. Worms Rumble w ramach tytułowej usługi uruchomimy na komputerach PC, konsolach (Xbox One, Xbox Series X|S) oraz w chmurze.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z