Xbox Game Pass wzbogaci się o aż 10 naprawdę ciekawych gier! Podsumowanie ID@Xbox

Xbox Game Pass

Wczoraj byliśmy świadkami kolejnej transmisji z cyklu ID@Xbox, gdzie zaprezentowano nam szereg kolejnych, mniejszych produkcji, które trafią w przyszłości do biblioteki Xbox Game Pass. Producent Xboxów nie zawiódł i przez całe wydarzenie otrzymaliśmy zapowiedzi naprawdę intrygujących pozycji. Najlepsze w tym wszystkim jest też to, że dodanie ich do usługi jest najczęściej kwestią najbliższych miesięcy.

ID@Xbox potwierdza dodanie aż 10 gier do Xbox Game Pass

Microsoft w trakcie wydarzenia ID@Xbox Showcase ujawnił dokładnie 10 pozycji, które jeszcze w 2024 roku trafią do abonamentu Xbox Game Pass. Na liście znaleźć można znane już od jakiegoś czasu Dungeons of Hinterberg, które doczekało się wreszcie daty premiery, czy też Humanity, a więc produkcję znaną od jakiegoś czasu dzięki abonamentowi PS Plus.

Zestawienie zaprezentowanych wczoraj gier prezentuje się następująco:

 1. All You Need is Help — termin dodania: jesień 2024
  • Platformy: Konsole, PC, chmura
 2. Commados Origins — termin dodania: lato 2024
  • Platformy: Konsole, PC, chmura
 3. Depersonalization — termin dodania: 2024
  • PC
 4. Dungeons of Hinterberg — data dodania: 18 lipca 2024
  • Platformy: Konsole, PC, chmura
 5. FireWork — termin dodania: 2024
  • PC
 6. Humanity — termin dodania: 30 maj 2024
  • Platformy: Konsole, PC, chmura
 7. Keplerth — termin dodania: 2024
  • PC
 8. The Rewinder — już dostępna w abonamencie
  • Platformy: Konsole, PC, chmura
 9. Volcano Princess — termin dodania: 2024
  • Platformy: Konsole, PC, chmura
 10. 33 Immortals — termin dodania: 2024
  • Platformy: Konsole, PC, chmura

Jest to więc całkiem okazała lista, która pokazuje, że gigant z Redmond nie ma się czego wstydzić. Zapowiedziane zostało bowiem kilka naprawdę ciekawych pozycji, którym zdecydowanie warto dać szansę. Miłą niespodzianką jest dodanie w momencie transmisji tytułu The Rewinder, wiec każdy zainteresowany może przetestować ten tytuł na własną rękę.

Widzicie na tej liście jakąś grę, którą chcielibyście sprawdzić? Dajcie znać w komentarzach!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Źródło: Twitter/X: Xbox Game Pass

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.