Xbox Games Showcase może być najmocniejszym pokazem całego 2024 roku! Microsoft szykuje prawdziwe bomby

Xbox Games Showcase 2023

Zbliżający się coraz bardziej okres wakacyjny to od wielu lat czas wielkich pokazów i konferencji, a co za tym idzie — zapowiedzi kolejnych projektów od wielkich wydawców. Jednym z takich wydarzeń jest Xbox Games Showcase, podczas którego gigant z Redmond ujawnia nowe wieści na temat nadchodzących gier. Nowe informacje sugerują, że tegoroczny event ma być najmocniejszym w całym 2024 roku. Dlaczego?

Xbox Games Showcase może dostarczyć repertuar rewelacyjnych gier

Xbox
Xbox

Zgodnie z informacjami, do których dotarł Tom Warren z redakcji The Verge już 9 czerwca 2024 roku obędzie się kolejne wydarzenie z cyklu Xbox Games Showcase. Już sam ten fakt jest dosyć ciekawy, jednak z doniesień dziennikarza wynika, że będzie to jeden z ciekawszych pokazów, jakich będziemy świadkami w całym roku.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

W jego trakcie Microsoft ma zaprezentować najnowszą odsłonę z serii Gears of War, ale także ujawnić to, na co czeka wiele osób, a mianowicie zapowiedź kolejnej części Call of Duty. Do tego event ten mają uświetnić nowe materiały z gry Indiana Jones i Wielki Krąg, Avowed oraz Microsoft Flight Simulator 2024.

Nie da się ukryć, że brzmi to fascynująco, szczególnie że mowa o repertuarze naprawdę mocnych pozycji, na które czeka naprawdę rzesza graczy. Dodatkowo doniesienia te wydają się całkiem wiarygodne, bo część tych gier zapowiadana jest przez Microsoft już od jakiegoś czasu. Ciekawe tylko, czy faktycznie gigant z Redmond uraczy nas nowościami związanymi z marką Gears of War…

Źródło: The Verge

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
XBOX GAME PASS ULTIMATE ZNÓW NAWET 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.