Xbox i Bethesda zaskoczą na Gamescomie? Phil Spencer i Aaron Greenberg potwierdzają swoją obecność

Xbox i Bethesda

Tegoroczna edycja targów Gamescom zbliża się wielkimi krokami, a wczoraj organizatorzy potwierdzili, że uczestnikami tej imprezy będą Xbox oraz Bethesda. To wywołało wśród graczy spore poruszenie, oczekują oni bowiem na zapowiedzi i prezentacje co najmniej kilku konkretnych pozycji. Teraz informacje te postanowili skomentować dwaj czołowi przedstawiciele marki, czyli Phil Spencer i Aaron Greenberg.

Phil Spencer potwierdza swoją obecność na Gamescom 2023. Xbox i Bethesda szykują niespodzianki dla graczy?

W krótkim poście szef marketingu gier Xbox — Aaron Greenberg — przyznał, że jest podekscytowany powrotem na Gamescom. Potwierdził on, że studia zależne od Microsoftu ciężko pracowały, aby zaznaczyć swoją obecność na targach w Kolonii. Wpis kwituje informacja, że to będzie „wyjątkowy rok”, a wkrótce poznamy więcej szczegółów na temat obecności Xboxa oraz Bethesdy na niemieckich targach.

Co ciekawe, na Gamescomie pojawi się nawet sam szef marki Xbox — Phil Spencer. Potwierdzając swoją obecność na targach, wyznał, że minęło „zbyt wiele lat” od jego ostatniej wizyty w tym miejscu i niecierpliwie oczekuje na to wydarzenie.

Przeczytaj też: Co to jest eGPU

Kup Xbox Series X

Ciężko na ten moment jednoznacznie stwierdzić, czegokonkretnie możemy spodziewać się po delegacji wysłanej przez Microsoft, choć wielu graczy ma wobec Xboxa i Bethesdy spore oczekiwania. Wpis Greenberga daje nadzieję, że zbliżający się Gamescom 2023 faktycznie nie zawiedzie fanów „Zielonych”. Czy faktycznie tak będzie? Czas pokaże.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.