Xbox Keystone – przystawka do grania w chmurze na TV pokazana przez Phila Spencera? Na to wygląda!

Xbox Keystone

W maju rzecznik prasowy Microsoftu oficjalnie potwierdził, że firma pracuje nad Xbox Keystone (nazwa robocza) – przystawką do grania w chmurze na telewizorze. Dotychczas o urządzeniu było dość cicho, ale wygląda na to, że dzisiaj Phil Spencer – umyślnie lub nie – ujawnił jego wygląd. A przynajmniej częściowo, bo tajemniczy sprzęt (o ile to rzeczywiście on) został uchwycony na zdjęciu pod kątem.

Tak może wyglądać Xbox Keystone

At this point Phil is not even hiding LOL pic.twitter.com/1PRdJ3TEi7

— HazzadorGamin,Dragon of Dojima (@HazzadorGamin) October 10, 2022

At this point Phil is not even hiding LOL pic.twitter.com/1PRdJ3TEi7

— HazzadorGamin,Dragon of Dojima (@HazzadorGamin) October 10, 2022

Dzisiaj na swoim koncie na Twitterze Phil Spencer opublikował post celebrujący 25-lecie serii Fallout. Na załączonym zdjęciu widać gadżety związane z postapokaliptyczną marką, ale wprawne oko może dostrzec, że na samej górze znajduje się tajemnicze urządzenie, przypominające połączenie routera z Xboxem Series S. Wszystkie znaki na niebie wskazują, że to właśnie Xbox Keystone – rzeczona przystawka do telewizora, za pomocą której będzie można grać w chmurze w ramach subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate.

Przeczytaj też: Co to jest Upscaling

Nie mamy stuprocentowej pewności, że to właśnie Xbox Keystone, ale wygląd urządzenia zgrywa się z wcześniejszymi przeciekami. W dodatku Phil Spencer już wcześniej teasował w ten sposób nadchodzące produkty, dlatego niewykluczone, że mężczyzna po raz kolejny droczy się z graczami. Kiedy premiera lub chociaż oficjalny pokaz przystawki do TV od Xboxa? Ciężko powiedzieć, ale coś nam mówi, że więcej szczegółów poznamy już niedługo.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.