Nowa kolekcja kontrolera Xbox ogłoszona! „Gdzie styl spotyka zwycięstwo”

Kontrolery Xbox Vapor Collection

Xbox słynie już z szerokiej gamy kolorowych kontrolerów, które można wykorzystywać do konsoli i PC. Teraz ogłosił kolejną ich kolekcję, wyróżniającą przede wszystkim obudowy z Xbox Design Lab. Vapor umożliwia nam więc stworzenie barwnych padów, które mogą wzbogacić naszą półkę.

Kontroler Xbox – kolekcja Vapor zaprezentowane

Kontrolery Xbox Vapor Collection
Kontrolery Xbox Vapor Collection

Dziś zostaliśmy poinformowani o kolejnej zapowiedzi w sprawie kontrolera Xbox. Kolekcja Vapor wyróżni 6 różnych nakładek na pady, które są już dostępne do dostosowania w Xbox Design Lab.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Ponadto jeden z kontrolerów – Deam Vapor – pojawił się w standardowej przedsprzedaży. Znajdziemy go w polskim Xbox Store, gdzie kosztuje 329 zł. Jego premiera jest planowana na 6 lutego.

Vapor to jednakże nie tylko kontrolery, ale też nowa odzież. Bluza Xbox Icon Collection – Vapor kosztuje 203 zł oraz jest dostępna w 3 wariantach kolorystycznych, które można znaleźć w tym miejscu.

Microsoft postarał się więc, aby jego użytkownicy mieli jeszcze większą możliwość spersonalizowania swojego doświadczenia. Firma już z tego słynie, mając na swoim koncie wiele różnych wersji kolorystycznych konsol oraz kontrolerów.

Źródło: Xbox

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.