Xbox nawiązuje współpracę z twórcami filmu Diuna. Do wygrania konsola oraz… lewitujący kontroler

Xbox Diuna Pad

Do premiery filmu Diuna: część druga pozostały niecałe trzy tygodnie, więc marketing filmu ruszył z pełną parą. W akcji promocyjnej bierze udział również Microsoft, który już wcześniej zapowiedział dodatek do gry Microsoft Flight Simulator inspirowany filmem. Tym razem amerykańska firma ogłosiła wydanie specjalnej wersji konsoli z motywem z Diuny, a oprócz tego do wygrania w loterii będzie również… lewitujący kontroler.

Lewitujący kontroler Xbox we współpracy z filmem Diuna: część druga

Współpraca Xbox i Diuna: część druga

Microsoft ogłosił na swojej oficjalnej stronie stworzenie specjalnej wersji konsoli Xbox Series S z motywem poświęconym filmowi Diuna: część druga. Pomimo iż sprzęt prezentuje się naprawdę ładnie, to uwagę wszystkich przykuł… lewitujący kontroler.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Oczywiście sam kontroler nie unosi się w powietrzu, a pozwala mu na to specjalna podstawka. Mimo wszystko zestaw ten jest szalenie interesujący i sprawia wrażenie niesamowicie futurystycznego. Niestety, zestaw ten nie będzie dostępny w ogólnej sprzedaży. Pad wraz z konsolą będzie można zdobyć za sprawą loterii, która odbywa się na oficjalnym koncie Xboxa w serwisie X/Twitter. Wziąć w niej udział można od dzisiaj do 25 marca 2024 roku.

Ta niestandardowa konsola Xbox Series S to prawdziwy przedmiot kolekcjonerski dla fanów. Ponadto Xbox wprowadza pierwszy na świecie lewitujący kontroler Xbox. Unoszący się nad oceanami wydm niczym Ornithopter, oszałamiający wizualnie projekt będzie świetnie wyglądał w każdym salonie.

Oficjalna strona Xbox

Oprócz tego Xbox ogłosił, że dodatek do gry Microsoft Flight Simulator inspirowany Diuną zostanie udostępniony już dzisiaj. Wszyscy fani zarówno filmu jak i książkowego pierwowzoru będą mogli się sprawdzić jak lata się Ornitophterem w oczekiwaniu na premierę filmu.

Film Diuna: część druga zadebiutuje w polskich kinach już 1 marca 2024 roku.

Źródło: IGN

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.