Subskrybowaliście Xbox Live Gold? Lepiej sprawdźcie swoje profile – Microsoft zostawił tam niespodziankę

Xbox Live Gold

W lipcu Microsoft oficjalnie zapowiedział, że Xbox Game Pass Core zastąpi wieloletnią subskrypcję Xbox Live Gold. Tak też się stało, a nowy plan abonamentu jest już dostępny. Tymczasem subskrybenci poprzedniej usługi mogą odwiedzić swoje profile, aby napotkać na drobny upominek ze strony „Zielonych”.

Microsoft nagrodził użytkowników Xbox Live Gold odznaką

Xbox Live Gold odznaka profil
Odznaka na profilu byłych abonentów Xbox Live Gold

Pomiędzy Xbox Live Gold a Game Pass Core nie ma większych różnic. Najważniejszą jest ta, że comiesięczne rozdawnictwo 2 lub 3 gier w ramach Games with Gold zastąpi stała biblioteka tytułów, które będą aktualizowane kilka razy w roku.

Niemniej Microsoft postanowił, że nagrodzi użytkowników swojej poprzedniej usługi. Od niedawna ich profile są bowiem wyróżnione odznakami Xbox Live Gold.

Początkowo wydawało się, że ta będzie spersonalizowana i wyświetli lata, w których byliśmy abonentami Live Gold. Okazało się jednak, że jest statyczna i pokazuje przedział czasowy, w którym subskrypcja była dostępna.

Tak czy inaczej, to wciąż świetny sposób na wyróżnienie weteranów platformy. A przy okazji fajny pomysł na uczynienie swojego profilu oryginalniejszym.

Zobacz też: Laptop gamingowy do 7000 zł

Warto więc odwiedzić swoje konta i zerknąć, czy odznaka już na nich widnieje. Zaznaczmy, że pojawi się również na profilach tych, którzy subskrybowali Xbox Game Pass Ultimate, w skład którego wchodził Xbox Live Gold.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.