Xbox stworzył ubranka na pady. Są urocze i sprzedają się jak ciepłe bułeczki

Xbox Mini Controller Hoodie czarny

Dział marketingu Xboxa nie zawodzi. Chyba każdy z nas pamięta mema z lodówką, która wyglądała jak Xbox Series X oraz fakt, że po ogromnym odzewie społeczności taki produkt rzeczywiście ujrzał światło dzienne. Tym razem firma postanowiła wypuścić kolejny gadżet, a mianowicie urocze… ubranka na pady. Oto Xbox Mini Controller Hoodie.

Xbox Mini Controller Hoodie to urocze ubranka na pady, które idealnie nadają się na prezent

Microsoft wpadł na pomysł, aby wypuścić na rynek materiałowe ubranka dla padów od Xboxa. Całość to w zasadzie miniaturowa bluza z kapturem, w którą można „ubrać” swój kontroler. Na froncie znalazło się zielone logo Xboxa, a materiał ma kojarzący się z marką wzór.

Przeczytaj też: Najlepsze stare gry

Ubranka z serii Xbox Mini Controller Hoodie tak spodobały się graczom, że obecnie bluza w czarnym kolorze jest już wyprzedana, kiedy zamawiać można tylko białą wersję kolorystyczną. Ile taka przyjemność kosztuje? Ano niemało, bo 115 zł od sztuki. Jeżeli jednak kogoś cena nie odstrasza, to zamówienia można składać w oficjalnym sklepie z gadżetami Xboxa, a konkretnie pod tym adresem.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.