Xbox wysyła nagrody twórcom gier. Miły gest ze strony „Zielonych”

Xbox Excellence Award

Wygląda na to, że Xbox zdecydował się na miły gest względem deweloperów odpowiedzialnych za najpopularniejsze gry na jego konsolach. Otrzymali oni bowiem okolicznościowe statuetki. Część z nich pochwaliła się już prezentami w internecie.

Xbox Excellence Award dla najpopularniejszych gier z Xbox Game Pass w 2023 roku

Chyba nie ma kogoś, kto nie lubiłby otrzymywać prezentów. Ostatnio w ten sposób nagrodzeni zostali twórcy 20 najlepiej spisujących się gier z Xbox Game Pass w 2023 roku.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Swoje statuetki pokazali nam już deweloperzy odpowiedzialni za My Time at Sandrock i The Texas Chain Saw Massacre. Wygląda więc na to, że obydwie te pozycje były niezwykle popularnym wyborem użytkowników growego abonamentu Microsoftu.

Możemy domyślić się, że stosowne nagrody zostaną wysłane do każdego studia, które stworzyło jedną z 20 najpopularniejszych gier w abonamencie. Ciekawe więc będzie przekonać się, o jakie tytuły konkretnie chodzi.

Docenienie w ten sposób artystów to na pewno miły gest ze strony Microsoftu. Nawet jeśli to tylko drobna nagroda, wyróżnienie i podziękowanie należy się każdemu, kto przyczynił się do popularności Xbox Game Pass.

Źródło: Pure Xbox

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2454 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.