Xbox szykuje się na 2023 rok — nadchodzi świetny czas dla posiadaczy konsol Microsoftu!

Xbox

Rok 2022 zostanie zamknięty pod znakiem pewnego zawodu dla fanów i posiadaczy sprzętu od Microsoftu. Kilka wielkich tytułów nie zdołało doczekać się swojej premiery, ale dzięki temu przyszły rok zapowiada się niezwykle gorąco. Przyznał to sam Phil Spencer, który wiąże wielkie nadzieje z przyszłorocznymi nowościami.

Xbox z nowymi grami w 2023 roku

Phil Spencer
Phil Spencer

W swoim wywiadzie dla Famitsu Phil Spencer podzielił się m.in. nadziejami wiązanymi z przyszłorocznymi premierami gier z rodziny Xboksa. Jak stwierdził, w 2023 gracze otrzymają bardzo potężny zestaw gier. Sam zainteresowany jest niezwykle podekscytowany choćby nadchodzącą grą autorstwa Hideo Kojimy. Fani będą mogli również wreszcie zapoznać się choćby ze Starfieldem czy innymi grami, których rozwój wymagał więcej czasu:

Studia first-party wykonują w naszym wypadku świetną robotę. Problemem okazała się jednak rozprzestrzeniająca się pandemia, w efekcie czego prace w niektórych przypadkach uległy spowolnieniu. To spowodowało opóźnienia niektórych premier. To zostanie jednak nadrobione w 2023 roku.

Phil Spencer, dyrektor generalny Microsoft Gaming

Zobacz też: Kody do GTA 5

Gracze zostali tym samym „zaproszeni” do wyczekiwania nadchodzących nowości od studiów związanych z Microsoftem i marką Xbox. Ma być różnorodnie, intensywnie i kreatywnie na wiele różnych sposobów. Wśród nadchodzących premier można wymienić np. nową Forzę Motorsport, State of Decay 3 czy wspomniany wcześniej Starfield od Bethesdy. Będzie się działo!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Dawid Szafraniak
Autor

Z grami związany przez większość swojego życia, początkowo jedynie na konsoli, później bez platformowego podziału. Nieironicznie każdego roku oczekuje premiery nowej odsłony Call of Duty, jak i gier wyścigowych możliwie najmniej związanych z F1. W wolnych chwilach zamienia pada na aparat fotograficzny, którym uwiecznia sport, ludzi i nie tylko.

Liczba wpisów: 265 (w redakcji od 02.08.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.