Nowe menu Xboxa wyciekło podczas… prezentacji auta? Wszystkiemu może być winny Top Gear

Xbox menu mobilne wyciek

Top Gear nie jest już tak popularny jak kiedyś, ale transmisja programu nadal trwa. Ostatnio zaprezentowano w nim nowe auto w stylu robotaxi. A wraz z nim mogliśmy też zerknąć na… prawdopodobne nowe menu mobilnej aplikacji Xboxa.

Nowe menu mobilne aplikacji Xbox wyciekło?

Robotaxi to ciekawa nowinka technologiczna, ale niedawny odcinek Top Gear mógł być interesujący dla fanów Xboxa z zupełnie innego powodu. Podczas prezentacji auta nie zabrakło bowiem zbliżenia na interaktywną deskę rozdzielczą z włączoną aplikacją „Zielonych”.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

I co ciekawe, aplikacja ta miała odświeżony wygląd głównego menu. Najprawdopodobniej więc przypadkowo ujawniono go właśnie w ten sposób.

Niestety wszelkie szczegóły nie są jeszcze znane. Możemy jednak zauważyć, że zmiana menu będzie polegać na wprowadzeniu popularnych już wśród całego ekosystemu Xboxa kafelek.

Teraz pozostaje nam zaczekać na oficjalne informacje od Microsoftu. Być może wydarzy się to już niebawem.

Źródło: Twitter

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2454 (w redakcji od 17.11.2022)

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.