Xbox najwyraźniej zmienia wygląd okładek gier. Teraz mają być uproszczone

Kenia nowa okładka Xbox

Od jakiegoś czasu spekuluje się, że Xbox zrezygnuje z wydawania gier fizycznych. Tymczasem wygląda na to, że firma właśnie zmieniła wygląd okładek gier na swoich konsolach. Te mają teraz zostać odrobinę uproszczone.

Nowy wygląd okładek gier na Xboxy?

W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia nowych okładek wydań fizycznych gier na Xboxy. Jak możemy zauważyć na powyższym przykładzie, zmiany są raczej kosmetyczne i skupiają się bardziej na uproszczeniu całego projektu.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Dla przykładu, w prawym górnym rogu logo platformy zastąpił zwykł napis z nazwą konsoli. Tym samym zniknął on również z lewej strony, gdzie to był widoczny na białym, zaostrzonym tle.

Co ciekawe, zmiana ta nie została nigdzie oficjalnie ogłoszona przez Microsoft. Z nowego wyglądu ma jednak już korzystać też Clock Tower Rewind, czyli remaster NES-owskiego klasyka sprzed lat.

Wygląda więc na to, że Xbox rzeczywiście zdecydował się na pewne usprawnienia. Ciekawe, czy zostaną one wprowadzone na stałe dla każej produkowanej dla platform Microsoftu gry.

Źródło: Pure Xbox

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2339 (w redakcji od 17.11.2022)

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.