Xbox doczekał się ważnej aktualizacji. Pobieranie gier będzie teraz dużo szybsze

Xbox logo

Każdy, kto pobierał kiedyś grę podczas rozgrywki na Xboxie, wie, że znacznie spowalnia to cały proces. Xbox postanowił właśnie temu zaradzić. Do testerów trafiła bowiem aktualizacja, która usprawnia system instalacji.

Xbox z aktualizacją systemu poberania na konsoli

Do członków programu Xbox Insiders trafiła właśnie ciekawa aktualizacja. Jak widać na powyższym obrazku – znacznie poprawia ona prędkość pobierania gier na konsoli podczas rozgrywki.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Idle Sloth pisze, że po zmianach gry pobierają się teraz z prędkością 380 mb/s. Wcześniej z uruchomioną inną produkcją liczba ta oscylowała wokół 40-80 mb/s, więc możemy mówić o znacznym usprawnieniu.

Naturalnie najlepszy wynik uzyskuje się wtedy, gdy w nic się nie gra. W przypadku Idle Slotha mowa tutaj o 480 mb/s, więc włączenie innego tytułu podczas instalacji nadal sprawia, że wartość ta jest niższa o 100 mb.

Podsumowując, aktualizacja powinna wkrótce trafić do wszystkich graczy. Naturalnie nie wiemy jeszcze, kiedy dokładnie to się stanie.

Źródło: Pure Xbox

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.