Xbox doczeka się ważnego usprawnienia. Dzięki niemu pobieranie aktualizacji już nie będzie problemem

Xbox logo

Chyba każdy gracz przeżył moment, w którym chciał zagrać w daną grę, ale zaskoczył go komunikat o przymusie pobrania danej aktualizacji. Xbox rozwiąże ten problem. Dzięki temu aktualizowanie tytułów nie będzie już takim problemem.

Xbox umożliwi preload aktualizacji przed ich wydaniem

Xbox Series S
Xbox Series S

Przymusowe aktualizacje to jedna z tych rzeczy, która irytuje graczy najbardziej. Wygląda na to, że Microsoft znalazł rozwiązanie tego problemu.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Członkowie programu Xbox Insider doczekali się bowiem fajnego usprawnienia. Polega on na pobraniu aktualizacji gry przed jej publikacją, co pozwoli od razu zacząć rozgrywkę w momencie jej wydania.

Dzięki temu dany tytuł będzie od razu gotowy do grania. Nie będziemy więc tracić czasu na pobieranie aktualizacji, która często potrafi ważyć naprawdę sporo.

Niestety nie wiemy, ile konkretnie gier będzie wspierać tę funkcję. Na razie jest ona testowana w Sea of Thieves, dlatego też pozostaje mieć nadzieję, że lista wspieranych produkcji znacznie się powiększy.

Źródło: Pure Xbox

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2274 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.