Oto konsola i pady inspirowane najnowszym filmem o Doktorze Strange. Współpraca Xboxa z Marvelem

Xbox Series S Doktor Strange w multiwersum obłedu

Microsoft chętnie nawiązuje współprace z innymi markami, ale ta, którą firma pochwaliła się dziś, zdecydowanie jest jedną z najciekawszych. Otóż Xbox nawiązał współpracę z Marvelem i stworzył limitowaną konsolę Xbox Series S oraz pady inspirowane postaciami z nadchodzącego filmu Doktor Strange w multiwersum obłędu. Co prawda żaden z tych produktów nigdy nie trafi do sprzedaży, ale można je wygrać w losowaniu.

Xbox Series S i pady inspirowane filmem Doktor Strange w multiwersum obłędu

Doktor Strange w multiwersum obłedu Xbox Series S pady
Xbox Series S i pady inspirowane filmem Doktor Strange w multiwersum obłędu

Limitowany Xbox Series S opracowany we współpracy z Marvelem zawiera motyw Gargantosa, gigantycznej jednookiej ośmiornicy z innego wymiaru, będącej przeciwnikiem Doktora Strange’a. Z kolei każdy z czterech limitowanych kontrolerów wzorowany był na jednym z głównych bohaterów Doktor Strange w multiwersum obłędu: Doktor Strange (Benedict Cumberbatch), The Scarlet Witch (Elizabeth Olsen), Wong (Benedict Wong) i America Chavez (Xochitl Gomez). Wszystkie pady będą zawierały charakterystyczne komponenty i tekstury z kostiumów bohaterów.

Przeczytaj też: 3 miesiące Xbox Game Pass Ultimate w promocji za 50 zł dla wszystkich

Aby mieć szansę na zdobycie któregokolwiek z tych produktów, należy podać dalej tweet konkursowy (na moment publikacji niniejszego wpisu nie został on jeszcze udostępniony). Zwycięzcy zostaną wyłonieni 20 maja 2022 roku, natomiast więcej informacji o rozdaniu znajduje się tutaj. Film Doktor Strange w multiwersum obłędu trafi do kin już 6 maja.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z