Xbox Series S stylizowany na… ciastko Oreo. Kolejna nietypowa, a zarazem ciekawa współpraca Microsoftu

Xbox Series S oreo

Microsoft od początku dziewiątej generacji konsol przyzwyczaił nas poniekąd bardzo specyficznymi wersjami Xbox Series S. Po wrześniowej edycji „Eski” na Żelaznym Tronie czy też specjalnym wydaniu przygotowanym z okazji premiery filmu „Top Gun: Maverick” przyszła kolej na kolejną iterację sprzętu, tym razem znacznie bardziej nietypową. Okazuje się bowiem, że tym razem słabsza konsola „Zielonych” stała się… ciastkiem Oreo.

Xbox Series S jako smakowite ciasto do wygrania w konkrusie organizowanym przez brytyjski oddział Oreo

Brytyjski oddział Oreo wystartował z ciekawym konkursem w ramach którego można wygrać konsole Xbox Series S w specyficznej obudowie przypominającej ciastko wspomnianej firmy. Co ciekawe, to fakt, iż kontroler również uległ pewnemu „podrasowaniu” i przyjął bardziej ciemnobrązową barwę, a uchwyty doczekały się specjalnego malowania przypominającego rozlane mleko.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jeden z użytkowników Twittera postanowił podzielić się pełną zawartością tego specyficznego wydania konsoli. Jak widać poza specjalną obudową sprzętu oraz nową wersją pada w środku, nie znalazło się nic dodatkowego, poza standardowym wyposażeniem.

Przeczytaj też: Myszka do drag click — najlepsze modele

Konkurs trwa do 14 marca i aby wziąć w nim udział, wystarczy zaobserwować profil Oreo UK & Irleand oraz oznaczyć jednego ze znajomych. Niestety szansę na wygraną mają jedynie osoby zamieszkujące teren Wielkiej Brytanii oraz Irlandii, więc łowcy rzadkich wydań konsol muszą tym razem obejść się smakiem.

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.