Gracz otrzymał od Microsoftu Xboxa Series S… z czekolady. Nietypowy prezent na Święta

Xbox Series S z czekolady

Firmy często prześcigają się w pomysłach na oryginalne akcje promocyjne. Tak jest też chyba tym razem, bo okazuje się, że Microsoft postanowił wysłać wybrańcom Xboxa Series S wykonanego z… czekolady. Prezent otrzymali niektórzy z europejskich dziennikarzy, którzy na co dzień zajmują się grami.

Xbox Series S wykonany z czekolady? Microsoft zaskakuje świątecznym prezentem

Xbox Series S z czekolady
Czekoladowy Xbox Series S

Gracz, który najpewniej jest członkiem jednej z większych redakcji gamingowych, podzielił się zdjęciem prezentu na Reddicie. Opowiedział, że podarunek został wykonany przez niemiecką fabrykę czekolady Schuberts Schokoladenfabrik z siedzibą w Monachium.

Zobacz też: Najlepsze gry strategiczne

Trzeba przyznać, że cukiernicy odpowiedzialni za czekoladowego Xboxa Series S znają się na rzeczy. Detale przygotowanego upominku są naprawdę szczegółowe i wygląda on niemal identycznie jak prawdziwa konsola Microsoftu. Skusilibyście się na taki prezent? Dajcie znać w komentarzu!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!