Xbox właśnie rozdaje najpiękniejszą konsolę, jaką kiedykolwiek widzieliście

Xbox Series X Final Fantasy 14

Nadeszła pora na kolejną edycję Xboxa Series X. Może nie działa, ale jest najpiękniejszą konsolą, jaką do tej pory wydał Microsoft. Tym razem wydano ją z okazji zbliżającej się premiery Final Fantasy 14.

Xbox Series X – edycja Final Fantasy 14

Nadeszła pora na kolejny konkurs od Microsoftu. Tym razem do wygrania jest konsola Xbox Series X, inspirowana zbliżającą się premierą Final Fantasy 14 na Xboxach.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Trzeba przyznać, że cały zestaw wraz z kontrolerem robi ogromne wrażenie. Konsolę umieszczono na specjalnym podeście z podstawą wypełnioną kryształami, w dodatku okalają ją charakterystyczne obręcze. Sama obudowa także została wykonana starannie w przyjemnym, niebieskim kolorze.

Co ciekawe, konsola nie działa i pełni wyłącznie funkcje dekoracyjne. Xbox obiecuje jednak, że zwycięzca konkursu otrzyma do niej działający sprzęt.

Niestety jak to zwykle bywa, wyjątkowej edycji Xboxa Series X wraz z 12 miesiącami abonamentu Xbox Game Pass nie da się wygrać w Polsce. Zabawa została bowiem ograniczona do USA, Kanady i Meksyku.

Tymczasem przypomnijmy, że Final Fantasy 14 pojawi się na Xboxach już za kilka dni. Premiera gry jest planowana na 21 marca 2024 roku.

Źródło: Pure Xbox

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.