Wyjątkowy Xbox Series X zaprezentowany. Overwatch 2 spotyka się z… Porsche

Xbox Series X Overwatch 2 Porsche

Wiemy już, że Microsoft potrafi przygotować świetne edycje limitowane swoich konsol. Tak jest też i tym razem. W tym przypadku Xbox Series X prezentuje motywy Overtwatcha 2 i Porsche.

Xbox Series X – edycja Overwatch 2 i Porsche

Zaprezentowany dziś Xbox Series X robi naprawdę spore wrażenie. Prezentuje on połączone motywy marki samochodowej Porsche i gry Overwatch 2.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

W zestawie z konsolą znajduje się również biało-czarny kontroler. To zwykły pad Xboxa, który zasadniczo różni się jedynie kolorystyką.

Niestety standardowo już ta edycja konsoli nie trafi do otwartej sprzedaży. Zamiast tego można ją wygrać w konkursie, który zakończy się 10 czerwca 2024 roku. Jego konkretne zasady zostały opisane na oficjalnej stronie Xboxa.

Niemniej to ciekawe, że Microsoft nawiązał tak ciekawą współpracę. Niecodziennie zdarza się, aby producenci konsol kooperowali z brandami ekskluzywnych samochodów.

Źródło: Twitter

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2267 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.