Microsoft przedstawia kolejną edycję Xboxa Series X! Tym razem to kolaboracja z X-Men ’97

Xbox Series X X-Men 97

Przyzwyczailiśmy się już, że Microsoft ma świetne pomysły na różne wydania Xboxa Series X. Tym razem zaprezentowano nam konsolę w motywie X-Men ’97. Niestety to ponownie wyłącznie limitowana edycja, która nie trafi do sprzedaży.

Xbox Series X – edycja X-Men ’97

Debiutujący w usłudze Disney+ serial X-Men ’97 to dobra okazja na kolejną edycję konsoli Microsoftu. Dzięki temu możemy spojrzeć na wzorowanego animacją Xboxa Series X.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Za projekt platformy odpowiadają scenarzysta Marvela Rich Douek oraz artysta Paco Diaz. Oprócz konsoli zespół Xbox Design Lab przygotował też 11 wydań kontrolerów inspirowanych bohaterami serialu.

Jak już wcześniej zaznaczyliśmy, powyższy sprzęt nie trafi do sprzedaży. Zamiast tego można go wygrać w konkursie, który polega na zaobserwowaniu Xboxa na Twitterze i udostępnieniu tego posta. Zabawa potrwa do 20 maja do godziny 5:00 polskiego czasu.

Poza konsolą gracze mogą zdobyć zwykły kontroler Xboxa i pada inspirowanego Wolverinem. W loterii mogą wziąć udział fani zamieszkujący w krajach wspieranych przez Xboxa.

Źródło: Xbox

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2274 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.