Osłony na Xboxa Series X zapowiedziane! Trzy ciekawe wzory pozwolą nam wyróżnić nasze konsole

Xbox - panel Starfield

Co jakiś czas Xbox Series X dostaje nowe edycje limitowane, zazwyczaj wzorowane na konkretnych grach. Teraz doczekają się również tańszej alternatywy. Są nimi zapinane na rzep panele, które już trafiły do przedsprzedaży.

Ruszyła przedsprzedaż oficjalnych osłon na Xboxa Series X

Osłony na Xboxa Series X - warianty Arctic Camo i Mineral Camo
Osłony na Xboxa Series X – warianty Mineral Camo i Arctic Camo

Informacja o osłonach na Xboxa Series X pojawiła się przed chwilą na blogu Xbox Wire. Jak widać, na ten moment Microsoft zaoferuje nam trzy warianty oryginalnie zaprojektowanych paneli.

Pierwszy z nich jest wzorowany na Starfield, co zapewne zainteresuje najwięcej osób. Poza tym dwa kolejne to Mineral oraz Arctic Camo.

Przedsprzedaż na powyższe panele wystartowała również w Polsce. Ich koszt to 199 (Mineral Camo) lub 219 zł (Starfield) w Microsoft Store, a premiera jest planowana na 10 listopada 2023 roku. Niestety wygląda na to, że w naszym kraju przynajmniej na razie dostępne będą tylko te dwie wersje kolorystyczne nakładek.

Z opisu producenta dowiemy się, że osłony zostały wykonane ze „specjalnej” tkaniny. Zagwarantowano nam także ich precyzyjne dopasowanie.

Zobacz też: Gry na PS5 dla dwojga

Kup Xbox Series X

W sumie wydaje się, że sprzedaż tego typu produktów to ciekawy ruch Microsoftu. Jak już wspomnieliśmy na początku, są one zdecydowanie tańsze od edycji limitowanych konsoli, a sporo graczy z pewnością zwróci na ten fakt uwagę.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.