Xbox Series X w nowym wydaniu wygląda fantastycznie! To efekt współpracy Microsoftu z Porsche

xbox series x porsche

Wczorajszy Summer Game Fest przyniósł nie tylko zwiastuny nadchodzących gier, ale także zapowiedź intrygującej propozycji od Microsoftu. Producent zaprezentował bowiem pierwszą z sześciu tematycznych konsol Xbox Series X, które powstały we współpracy z ekskluzywną marką samochodów Porsche. Jednak jak się okazuje, nie każdy zainteresowany będzie mógł zdobyć urządzenie z najnowszej edycji.

75 tematycznych konsol Xbox Series X na 75-lecie marki Porsche

Xbox Series X Porsche Trailer

Najnowsza współpraca Microsoftu z niemieckim przedsiębiorstwem motoryzacyjnym zaowocowała interesującym projektem, którym twórcy podzielili się podczas Summer Game Fest 2023. Jak się wczoraj dowiedzieliśmy, z okazji 75-lecia firmy Porsche powstała seria tematycznych konsol Xbox Series X nawiązujących do wyścigowej historii marki samochodowej. Co ważne, te wersje nie trafią do standardowej sprzedaży – w ramach limitowanej edycji pojawi się jedynie 75 egzemplarzy. Wobec tego pytanie brzmi – jak je zdobyć?

Otóż zainteresowani posiadaniem takiego okazu mogą wziąć udział w zorganizowanej przez twórców loterii, która umożliwi wygranie sprzętu. Konkurs odbywa się za pośrednictwem strony Porsche Xbox Sweepstakes, jednak jest dostępny jedynie dla mieszkańców Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii oraz Niemiec. Wygląda więc na to, że Polskę ominie szansa na zdobycie tego osobliwego unikatu.

Z limitowanej edycji tematycznych konsol Xbox Series X, póki co zobaczyliśmy tylko jeden projekt, który bazuje na białym tle (do tej pory dostępnym jedynie w digitalowej wersji konsoli). Ma jednak dodatkowo barwne akcenty charakterystyczne dla wyścigowych elementów marki Porsche, a także napis świętujący 75-lecie firmy. Kolejne pięć wariantów kolorystycznych Microsoft planuje ukazać w najbliższym czasie. Każda z konsol ma również posiadać dedykowany kontroler.

Zobacz też: Ranking słuchawek bezprzewodowych nausznych

Kup Xbox Series X

Jak widać, branżowe wydarzenia mogą dostarczyć wiele ciekawych nowości nie tylko w zakresie zapowiedzi czy zwiastunów gier. Propozycja od Microsoftu nie tylko zaskoczyła odbiorców, ale również wywołała niemałą dyskusję co do estetyki zaprezentowanego designu. A wy, co sądzicie o współpracy Porsche z amerykańskim gigantem? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.