Xbox Series X z kolejnym wydaniem specjalnym! Tym razem to coś dla fanów South Park

Xbox Series X South Park

Nadeszła pora na prezentację kolejnego wydania specjalnego konsoli Xbox Series X. Tym razem jest ono poświęcone premierze South Park: Snow Day!, które zadebiutowało już dzisiaj. Standardowo sprzęt będzie do wygrania w konkursie.

Xbox Series X – edycja South Park: Snow Day!

Xbox Series X South Park
Xbox Series X – edycja South Park: Snow Day!

South Park to niezwykle popularny serial, który doczekał się także swoich gier. Najnowszą z nich jest South Park: Snow Day!, które ma swoją premierę właśnie dzisiaj.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Z tej okazji Microsoft postanowił nawiązać współpracę z South Park Digital Studios i THQ Nordic. Jej efektem jest nowe wydanie specjalne Xboxa Series X poświęconego grze.

To w zasadzie cztery różne konsole z wizerunkiem każdego głównego bohatera serialu. Gracze otrzymają więc możliwość wygrania platformy z grafikami Cartmana, Stana, Kyle’a i Kenny’ego. Do każdej z konsoli przygotowano też rzecz jasna odpowiednie kontrolery.

Zasady konkursu nie są zbyt skomplikowane. Wystarczy bowiem zaobserwować profil Xboxa na Twitterze, a następnie udostępnić promocyjny post z hashtagiem #SouthParkXboxSweepstakes. Zabawa trwa od 26 marca do 25 kwietnia, a jej dokładny regulamin można znaleźć w tym miejscu.

Źródło: Xbox

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.