Niespodzianka od Microsoftu! Aż 4 gry na Xboxa za darmo dla posiadaczy Xbox Game Pass Core i Ultimate

Xbox Store

Ku uciesze wielu graczy, Microsoft co jakiś czas rozdaje różnorodne gry za darmo. Tak się składa, że tym razem gigant z Redmont pokusił się o kolejne rozdawnictwo, choć skierowane wyłącznie dla posiadaczy subskrypcji Xbox Game Pass Core i Xbox Game Pass Ultimate. Do odebrania są aż cztery całkiem ciekawe produkcje na Xboxa!

4 gry na Xboxa za darmo dla posiadaczy Xbox Game Pass Core i Xbox Game Pass Ultimate

Zwiastun The Maw

W Xbox Store można obecnie zgarnąć aż 4 gry na Xboxa za darmo. Microsoft przygotował niespodziankę dla posiadaczy Xbox Game Pass Core (dawniej Xbox Live Gold) oraz Xbox Game Pass Ultimate, ponieważ jedynie abonenci tych usług mogą pobrać wspomniane produkcje całkowicie bezpłatnie.

Co ważne, tytuły te zostały udostępnione za darmo w różnych regionach świata, ale bez problemu można je pobrać również w Polsce. W każdym razie lista „darmówek” rozpoczyna się poniżej:

  1. Pobierz Space Invaders: IG z Xbox Store
  2. Pobierz The Maw z Xbox Store
  3. Pobierz Dark Void z Xbox Store
  4. Pobierze Splosion Man z Xbox Store

Aby odebrać wymienione wyżej gry, wystarczy przejść w każdy z powyższych linków i będąc zalogowanym na swoim koncie z aktywnym abonamentem Xbox Game Pass Core lub Xbox Game Pass Ultimate, kliknąć zielony przycisk tuż pod okładką gry. Potem wystarczy już tylko potwierdzić odbiór rzeczonych produkcji, „przeklikując” pojawiające się opcje, i gotowe!

Przeczytaj też: Jaki monitor do gier kupić – ranking najlepszych monitorów gamingowych

Nie wiadomo, jak długo opisywane produkcje pozostają dostępne za darmo dla posiadaczy XGPC i XGPU, dlatego zainteresowanym radzimy odebrać je za pamięci. A darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby, czyż nie?

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.