Kolejna gra na Xboxa za darmo! Microsoft szaleje i rozdaje graczom fajny prezent

Xbox Store

Microsoft co jakiś czas robi graczom miłe niespodzianki i rozdaje im za darmo gry. Tym razem Amerykanie znów pokusili się o rozdawnictwo, co z pewnością ucieszy wielu posiadaczy Xboxów. Otóż całkowicie bezpłatnie można zgarnąć interesującą przygodówkę.

Inops za darmo w Xbox Store

Zwiastun Inops

Inops to mroczna i zarazem bardzo ciekawie wyglądającą gra przygodowa, która od jakiegoś czasu jest dostępna w Xbox Store za darmo, choć z pewnością wiele osób o tym nie wiedziało. Tym tekstem o tym poniekąd przypominamy, wszak regularna cena Inops na Xboxa wynosiła 54,99 zł. Innymi słowy, teraz grę wartą aż 55 zł można odebrać zupełnie bezpłatnie.

Przeczytaj też: Najlepsze smartfony do 2000 zł

Aby zgarnąć Inops za darmo, wystarczy przejść na podstronę gry w Xbox Store, zalogować się na swoim koncie i tuż pod jej okładką kliknąć napis „Pobierz”. Po wykonaniu tej czynności produkcja zostanie przypisana do naszego profilu i będzie można ją odpalać o każdej porze dnia i nocy. Inops uruchomimy na Xboxie One oraz Xbox Series X|S.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.