Świetna promocja w Xbox Store! Kup 1 grę, odbierz 3 gratis

xbox store

Xbox Store właśnie uraczyło nas kolejną ciekawą promocją. Tym razem możemy zapłacić za 1 grę i odebrać 3 gratis. Oferta dotyczy gier z serii Lego.

Promocja na gry z serii Lego w Xbox Store. 3 gratisowe produkcje za zakupienie jednej

Zwiastun Lego Star Wars: The Skywalker Saga

Jeśli ktoś jest wielkim fanem gier Lego, to teraz może być w siódmym niebie. Xbox Store uruchomił właśnie bowiem promocję, która umożliwia im odebranie trzech gratisowych gier po zakupie zaledwie jednej.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Możemy więc bardzo łatwo wzbogacić się o kilka interesujących gier. Wspomnijmy tu m.in. o Lego Star Wars: The Skywalker Saga czy pododsłonach związanych z Marvelem oraz Batmanem.

Gry objęte promocją można zobaczyć na swojej konsoli Xbox. Wystarczy przejść do zakładki „Okazje” w Xbox Store, gdzie znajdziemy wszystkie omawiane pozycje.

Przypomnijmy, że oferta ta jest ograniczona czasowo. Obowiązuje bowiem wyłącznie do 5 kwietnia 2024 roku.

Źródło: Pure Xbox

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.