Xbox został wydawcą ważnego twórcy. Zajmie się nową grą deweloperów Crash Bandicoot

Xbox Toys for Bob

Portfolio wydawnicze Xboxa wkrótce wzbogaci się o kolejne świetne studio. Tym będą twórcy odpowiedzialni za m.in. Spyro czy Crash Bandicoot. Umowa z Toys for Bob została podpisana dziś.

Xbox wydawcą nowej gry Toys for Bob

Gracze mogą kojarzyć Toys for Bob z prac nad Spyro Reignited Trilogy czy Crash Bandicoot 4. Firma ta od niedawna działa niezależnie od – notabene niedawno przejętego przez Microsoft – Activision Blizzard.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niemniej i tak zdecydowała się ona na współpracę z Xboxem. Zajmie się on wydaniem nowej, niezapowiedzianej jeszcze gry tych twórców.

Nie wiemy jeszcze, czy oznacza to ograniczenie platform, na których pojawi się kolejna produkcja Toys for Bob. Wiemy przecież bowiem, żę Microsoft ostatnio mocno stawia na multiplatformowość.

Niemniej ciekawie łączy się to z ostatnimi plotkami. Według nich niezapowiedzianym jeszcze projektem Toys for Bob jest Spyro 4, więc zdecydowanie warto śledzić całą tę sytuację!

Źródło: Twitter

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2364 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.