Xbox przedstawia nowy kontroler. Velocity Green z funkcjami „zmieniającymi oblicze gry”

Xbox Velocity Green

Microsoft zaprezentował właśnie nowy kontroler dla Xboxa. Jak opisuje firma, Velocity Green to nie tylko kwestie estetyczne, ale też funkcje wspomagające graczy w rozgrywce. Do sprzedaży wprowadzono też bluzę wzorowaną na kontrolerze.

REKLAMA

Xbox Velocity Green zaprezentowany

Xbox Velocity Green
Xbox Velocity Green + stacja dokująca

Zaprezentowany dziś kontroler Velocity Green zachowuje charakterystykę kolorystyczną dla Xboxa. Dołączy on do linii barwnych kontrolerów, wśród których wcześniej znalazły się już modele Shock Blue, Pulse Red, Deep Pink i Electric Volt.

Co warte wspomnienia, do Velocity Green dodano też funkcje, które mają uczynić rozgrywkę wygodniejszą. Kontroler wyposażono więc w teksturowane uchwyty na spustach i tylnych przyciskach (bumperach).

Zobacz też: Myszka do drag click – najlepsze modele

Ciekawostką jest też fakt, że razem z kontrolerem w sklepie Xboxa pojawiła się inspirowana nim bluza. Sam Velocity Green został natomiast wyceniony na 289 zł i można go zamówić z oficjalnej strony Microsoftu.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!