Xbox przedstawia nowy kontroler. Velocity Green z funkcjami „zmieniającymi oblicze gry”

Xbox Velocity Green

Microsoft zaprezentował właśnie nowy kontroler dla Xboxa. Jak opisuje firma, Velocity Green to nie tylko kwestie estetyczne, ale też funkcje wspomagające graczy w rozgrywce. Do sprzedaży wprowadzono też bluzę wzorowaną na kontrolerze.

Xbox Velocity Green zaprezentowany

Xbox Velocity Green
Xbox Velocity Green + stacja dokująca

Zaprezentowany dziś kontroler Velocity Green zachowuje charakterystykę kolorystyczną dla Xboxa. Dołączy on do linii barwnych kontrolerów, wśród których wcześniej znalazły się już modele Shock Blue, Pulse Red, Deep Pink i Electric Volt.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Co warte wspomnienia, do Velocity Green dodano też funkcje, które mają uczynić rozgrywkę wygodniejszą. Kontroler wyposażono więc w teksturowane uchwyty na spustach i tylnych przyciskach (bumperach).

Zobacz też: Myszka do drag click – najlepsze modele

Ciekawostką jest też fakt, że razem z kontrolerem w sklepie Xboxa pojawiła się inspirowana nim bluza. Sam Velocity Green został natomiast wyceniony na 289 zł i można go zamówić z oficjalnej strony Microsoftu.

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2476 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.