Xbox szykuje nową markę, która „powali nas na kolana”. Gra trafi do Game Passa w dniu premiery

Xbox Game Studios

Konsole nowej generacji są na rynku od stosunkowo niedawna. To z kolei oznacza, że wyścig o to, która strona zaoferuje ciekawsze gry, dopiero się rozpoczął. Dziś dowiedzieliśmy się, że Xbox ma asa w rękawie w postaci niezapowiedzianej jeszcze marki, która ma zrobić na nas wrażenie. Rzecz jasna subskrybenci Xbox Game Pass i Xbox Game Pass Ultimate będą mogli uruchomić nadchodzącą grę bez dodatkowych opłat.

Nowa marka gier od Xboxa – co wiemy?

Xbox Game Pass

Ben Decker – szef działu gier w Xbox, udzielił wywiadu serwisowi GamesRadar. Jego motywem przewodnim była usługa Xbox Game Pass. W pewnym momencie mężczyzna zdradził, że Microsoft ma w tej chwili aż 23 studia pracujące nad grami z takich serii jak Halo, Forza czy Fallout, a także zupełnie nową, niezapowiedzianą jeszcze marką, która „ma powalić nas na kolana”. Na końcu Decker dodał, że wszystkie te produkcje trafią do Xbox Game Pass w dniu premiery.

Niestety to wszystko, co wiemy na tę chwilę. Nie jest jasne, jakie studio zajmuje się nową marką ani kiedy możemy się spodziewać pierwszego pokazu tajemniczej gry. Nie pozostaje nam nic innego, jak trzymać kciuki, że długo już nie poczekamy.

Dyskusja na temat wpisu