XDefiant doczeka się ważnej aktualizacji. Istotny tryb gry dostępny już od jutra

XDefiant

XDefiant pojawił się na rynku w maju i można uznać, że gra odniosła swego rodzaju sukces. Niestety nadal brakowało w niej trybu, który zna każdy gracz. Całe szczęście drużynowy deathmatch trafi do niej już jutro.

XDefiant z trybem drużnowego deathmatchu

XDefiant ma już kilka ciekawych trybów gry, m.in. eskorty czy dominacji. Do tej pory brakowało jednak króla produkcji multiplayerowych, czyli drużynowego deathmatchu.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Całe szczęście twórcy poinformowali niedawno, że produkcja ta nareszcie się go doczeka. Stosowna aktualizacja trafi do XDefiant już jutro, czyli 21 czerwca.

Z całą pewnością pozwoli to grze na utrzymanie jej popularności. Ta jest dosyć duża, choć naturalnie nie może się – przynajmniej na razie – równać z konkurencyjnym Call of Duty.

Przypomnijmy, że XDefiant pojawił się na rynku 21 maja 2024 roku. Gra jest dostępna na PC, PS5 i Xboxie Series X|S.

Źródło: Instant Gaming

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2481 (w redakcji od 17.11.2022)

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.