XDefiant z sukcesem, ale raczej nie zdetronizuje Call of Duty. Znamy nieoficjalną liczbę graczy

Xdefiant

Gracze długo czekali i nareszcie się doczekali – XDefiant od Ubisoftu w końcu jest dostępny. Wygląda na to, że debiut był udany – w ciągu kilku dni sprawdziły go miliony. Do zdetronizowania Call of Duty może być jednak daleko.

XDefiant – ponad 3 miliony graczy?

Zwiastun XDefiant

W ciągu 2,5 godziny od debiutu w XDefiant miał pojawić się równo milion graczy. Po 3 dniach statystyki miały być jeszcze lepsze.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jak się bowiem okazuje – na razie nieoficjalnie – w ciągu trzech dni grze udało podbić się tę liczbę do ponad 3 milionów. W pewnym momencie miała ona nawet mieć ponad 500 000 graczy na wszystkich platformach. Naturalnie teraz nie jest tak kolorowo i wartość ta ma wynosić 300 000 osób, co i tak ma ponoć zadowalać Ubisoft.

Można więc uznać, że start był udany. Jak jednak zaznaczył Tom Henderson z Instant Gaming, kluczowy będzie rozwój długoterminowy. To on przesądzi o finalnym sukcesie gry, która ma zdetronizować Call of Duty.

Przypomnijmy, że zadebiutowała ona równo 21 maja 2024 roku. Obecnie jest dostępna na PC, PS5 i Xboxach Series X|S.

Źródło: Gamingbolt

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2349 (w redakcji od 17.11.2022)

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKA PROMOCJA MOŻE SIĘ JUŻ NIE POWTÓRZYĆ!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.