XDefiant niebawem doczeka się oficjalnych testów. Ubisoft dał więcej czasu na sprawdzenie gry

Xdefiant

Fani FPS-ów, którzy w ostatnim czasie zrazili się do tego, co oferują dwie główne produkcje z tego nurtu, czyli Call of Duty Modern Warfare 3 oraz Battlefield 2042 od jakiegoś czasu z nadzieją spoglądają w stronę Ubisoftu. Francuska firma szykuje się bowiem do wydania własnej gry z tego gatunku, jaką jest XDefiant. Teraz otrzymaliśmy potwierdzenie, że już w najbliższy weekend doczekamy się oficjalnych testów serwerów.

Ubisoft potwierdza weekendowe testy serwerów XDefiant

xDefiant
XDefiant

Już w najbliższy piątek, 19 kwietnia wystartują oficjalne testy serwerów XDefiant, w których udział będą mogli wszyscy zainteresowani tą produkcją. Sesje wystartują od godziny 19:00 i potrwają do niedzieli, 21 kwietnia także do godziny 19:00 czasu polskiego.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Co ciekawe, to początkowo Ubisoft planował na testy poświęcić jedynie 12 godzin, jednak w najnowszym komunikacie potwierdzone zostało, że wydłużono je na cały najbliższy weekend. Jest to miły gest ze strony twórców, zwłaszcza że zainteresowanie grą jest spore i raczej nie każdy będzie w stanie w jeden wieczór dokładnie ów pozycję przeanalizować.

XDefiant — gameplay

Beta testy XDefiant dostępne będą na PC, Xbox Series X|S oraz PS5, a więc na wszystkich najpopularniejszych platformach. Osoby, które są pewne, że będą najbliższe wolne dni spędzać właśnie przy shooterze od Ubisoftu mogą już teraz pobrać go na swoje dyski i czekać na otwarcie serwerów.

Kolejne testy można odebrać jako niezwykle dobry prognostyk w przypadku dość problematycznego procesu produkcyjnego, z jakim mierzą się od dłuższego twórcy XDefiant. Oby teraz poszło już z górki i gra bez większych ekscesów trafiła w ręce zaniecierpliwonych graczy.

Źródło: Ubisoft.com

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.