Doładowanie 25 zł na Steam przy zakupie Nałęczowianki w Żabce. Nowa promocja dla polskich graczy

Gabe Newelll Żabka i nałęczowianka

Od czasu do czasu jesteśmy świadkami kolejnych interesujących promocji, gdzie przy zakupie konkretnych produktów spożywczych możemy zgarniać dodatkowe bonusy w grach. Tym razem Żabka wystartowała z całkiem ciekawą promocją w ramach której możemy zgarnąć doładowanie na Steam. Przy okazji zadbamy o odpowiednie nawodnienie; same plusy!

Nowa promocja w Żabce zapewnia doładowanie na Steam w wysokości 25 zł za zakup Nałęczowianki

Steam Polska
Steam

Dzięki najnowszej promocji przygotowanej przez sieć sklepów Żabka pojawiła się możliwość zgarnięcia doładowania do Steam o wartości 25 zł. Aby otrzymać dodatkowe środki, które będzie można wykorzystać na platformie Valve, wystarczy jedynie kupić 5 butelek wody Nałęczowianka.

Akcją promocyjną objęte są następujące produkty:

  • Woda Nałęczowianka, gazowana 500 ml
  • Woda Nałęczowianka, niegazowana 500 ml
  • Woda Nałęczowianka, gazowana 1L
  • Woda Nałęczowianka, niegazowana 1L
  • Woda Nałęczowianka kids, niegazowana 330 ml

Przy kasie trzeba zeskanować aplikację Żappka, a następnie wygenerowany zostanie kod, który po wpisaniu zapewni nam owe dodatkowe środki w portfelu Steam. Zainteresowani promocją muszą się jednak śpieszyć, bo oferta potrwa tylko do 19 września lub wyczerpania zapasów, których przewidziano 2000 sztuk doładowań.

Przeczytaj też: Ranking procesorów

Cała akcja zdaje się połączeniem przyjemnego z pożytecznym. W końcu każdy z nas musi pić wodę, a jeśli do tego można zgarnąć 25 zł na dowolne zakupy growe, to aż żal nie skorzystać.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.