Żabka trafiła do Fortnite. Zielony płaz od dziś dostępny w legendarnej grze Epic Games Store

Żabka i Poznań w Fortnite

Żabka jakiś czas temu bardzo dużo zyskała głównie za sprawą ofert, w ramach których gracze, przy zakupie kilku sztuk danego produktu, mogli zgarniać darmowe kody na Steam w wysokości 20 zł. Okazuje się, że firma dostrzega w gamingu spory potencjał i zamierza go chętnie wykorzystywać, aby zyskiwać w oczach klientów. Idealnym wręcz tego dowodem jest startująca dzisiaj akcja w Fortnite.

Żabka i Poznań trafiły do… Fortnite

Na Twitterze/X Żabka Polska pojawił się wpis zapraszający graczy Fortnite do wzięcia udziału w specjalnej akcji. W ramach współpracy z RealTime Squad gracze będą musieli poszukać na mapie StoryHunt: Poznań właśnie zielonej osobliwości w koszuli, aby zgarnąć nagrody w formie żappsów. Te naturalnie będą do wydania bezpośrednio w sklepach.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Gdzie dokładnie ów lokacja się znajduje? Profil sieci sklepów podał dokładne kody 6595-6730-8240. Wychodzi więc na to, że specyficzny jegomość i maskotka sklepów krąży gdzieś po tamtej okolicy. Jeszcze ciekawiej brzmi to właśnie w kontekście tego, że jest to fragment stylizowany właśnie na stolicę Wielkopolski.

Firma, zapowiadając całe wydarzenie, nie zdradziła dokładnych zasad, jednak akcja startuje już dziś, więc zainteresowani mogą przekonać się tym na własnej skórze.

Nie da się ukryć, że jest to całkiem kreatywny sposób promowania swojej marki, ale zdaje się w pewien sposób oddawać zainteresowania konkretnej grupy graczy. Jeśli zamierzacie sprawdzić, co przygotowała dla Was Żabka Polska, to potem pochwalcie się w komentarzach swoimi nagrodami!

Źródło: Twitter/X: Żabka Polska

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.