Polski hit zniknie ze Steama. Ostatnia szansa na sprawdzenie go w VR

The Vanishing of Ethan Carter

Zaginięcie Ethana Cartera wyszło polskiemu The Astronauts świetnie. Warto więc poinformować, że to ostatni gwizdek na sprawdzenie tej gry w wersji VR. Wkrótce zniknie ona bowiem ze Steama.

Zaginięcie Ethana Cartera VR zniknie ze Steama 31 maja

Zaginięcie Ethana Cartera – zwiastun

Zaginięcie Ethana Cartera pojawiło się w 2014 roku. Gra jest przyjemnym symulatorem chodzenia, który świetnie sprawdzi się również w VR.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Spieszymy więc poinformować, że możliwość ta jest teraz ograniczona czasowo. Gra na gogle wirtualnej rzeczywistości zostanie bowiem usunięta ze Steama już 31 maja.

Zaginięcie Ethana Cartera jest w tej wersji kompatybilne z goglami Oculus Rift i HTC Vive. Można go więc sprawdzić w dosyć przystępnej cenie jeśli chodzi o okulary VR.

Tymczasem warto zaznaczyć, że The Astronauts już pracuje nad innym, sporo większym projektem. Gra Witchfire jest bowiem już dostępna we wczesnym dostępie, choć niestety wyłącznie w Epic Games Store.

Źródło: Gamingbolt

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2364 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.