Hell is Us zapowiedziane. Efektowny zwiastun gry na Unreal Engine 5 od współtwórcy Deus Ex

Hell is Us

Firma Nacon zapowiedziała Hell is Us, najnowszą produkcję studia Rogue Factor. Projekt powstaje na silniku Unreal Engine 5 i właśnie otrzymaliśmy jego pierwszy zwiastun. O samej grze nie wiadomo jeszcze zbyt wiele, ale jej pierwsza „pokazówka” robi wrażenie.

Zapowiedź Hell is Us — kiedy premiera i co wiemy o grze?

Zwiastun Hell is Us

Hell is Us to pierwsze własne IP w dorobku zespołu Rogue Factor. Ta przygodowa gra akcji zabierze nas do świata ogarniętego wojną domową, a podczas zabawy zmierzymy się m.in. ze stworami przypominającymi posągi. Jednocześnie twórcy stawiają na pełną swobodę i eksplorację — wzorem z Elden Ring, w Hell is Us nie uświadczymy „prowadzenia za rączkę”, bo zabraknie tu szczegółowych rozpisek zadań czy znaczników na mapie.

Przeczytaj także: Jak udostępnić gry na Steam

Pieczę nad produkcją sprawuje Jonathan Jacques-Belletete, były kierownik artystyczny przy grach Deus Ex: Manking Divided i Deus Ex: Human Revolution. Udostępniony w sieci zwiastun na bazie Unreal Engine 5 pokazuje, że wizualnie Hell is Us będzie zachwycać. Jednocześnie na filmie da się wyczuć naprawdę gęsty klimat, który zwiastuje ciekawą przygodę — obrana wizja artystyczna nieco przywodzi na myśl Death Stranding.

Premiera Hell is Us ma się odbyć w 2023 roku, choć dokładnej daty niestety nie podano. Produkcja ominie starą generację konsol i ukaże się jedynie na komputerach PC, Xbox Series X|S oraz PlayStation 5. Zainteresowani? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z