Zapowiedziano Tales from the Borderlands 2. Nadchodzi kolejna przygoda w pokręconym uniwersum

Tales from the Borderlands 2

Nadchodzi Tales from the Borderlands 2. Kontynuacja ciepło przyjętej produkcji z 2014 roku została oficjalnie zapowiedziana, lecz nowej odsłony nie opracowuje ponownie Telltale Games. W zamian projektem zajmuje się sam Gearbox, który swoją drogą kupił wczoraj studio Lost Boys Interactive.

Tales from the Borderlands 2 oficjalnie — co wiemy?

There are more stories to explore in the #Borderlands universe. An all new Tales from the Borderlands adventure is coming in 2022 from @GearboxOfficial and @2K.

Stay tuned for a full announcement this summer! pic.twitter.com/xsFbRZ5eHo

— Borderlands (@Borderlands) April 21, 2022

There are more stories to explore in the #Borderlands universe. An all new Tales from the Borderlands adventure is coming in 2022 from @GearboxOfficial and @2K.

Stay tuned for a full announcement this summer! pic.twitter.com/xsFbRZ5eHo

— Borderlands (@Borderlands) April 21, 2022

Jak można przeczytać w jednym z najnowszych tweetów na oficjalnym profilu serii, „w uniwersum Borderlands jest więcej historii do opowiedzenia”. Kolejna odsłona Tales from the Borderlands nadchodzi, a pełna zapowiedź (zapewne z pierwszym zwiastunem) pojawi się jeszcze tego lata. Co prawda jeszcze nie wiadomo, czy gra będzie nosić nazwę „Tales from the Borderlands 2”, czy może twórcy postawią na jakiś dopisek, ale obecnie trzymajmy się najbardziej prawdopodobnej wersji.

Przeczytaj też: Fotel gamingowy — najlepsze modele

Fakt, że pełnoprawna zapowiedź ma się ukazać jeszcze tego lata, sugeruje, że prace nad grą są już na zaawansowanym etapie. Oczywiście data premiery Tales from the Borderlands 2 nadal pozostaje nieznana, ale niewykluczone, że zagramy jeszcze w tym roku lub na początku przyszłego. Jeżeli chodzi o platformy, na których produkcja będzie dostępna, to na ten moment nic nie wiadomo — jest jednak spora szansa, że odpalą ją również posiadacze konsol poprzedniej generacji. Kiedy pojawi się więcej informacji o Tales from the Borderlands 2, to na pewno o nich napiszemy. Czekacie na kolejną przygodę w tym pokręconym świecie? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.