Train Sim World 3 zapowiedziane! Gra trafi do Xbox Game Pass na premierę

Train Sim World 3

Train Sim World 3 zostało właśnie zapowiedziane. Kolejna odsłona symulatora maszynisty ma już datę premiery, a co najlepsze — gra trafi do abonamentu Xbox Game Pass pierwszego dnia. Zapowiada się naprawdę fajnie i miłośnicy kolei zdecydowanie mają na co czekać.

REKLAMA

Train Sim World 3 oficjalnie, premiera w Game Passie potwierdzona

Zwiastun Train Sim World 3

Train Sim World 3 zostało oficjalnie zaprezentowane. Gra pozwoli nam wcielić się w rolę maszynisty, a podczas zabawy będziemy sterować rozmaitymi lokomotywami, których wnętrza odwzorowano z ogromną dbałością o szczegóły. Najnowsza odsłona tej popularnej serii symulatorów względem poprzednich części wprowadzi m.in. „system ekstremalnej pogody” — przemierzając różne trasy, niejednokrotnie natkniemy się na wręcz przerażające zjawiska pogodowe, takie jak burza pełna trzaskających piorunów.

Według twórców rozbudowany system pogodowy ma znacznie wpłynąć na immersję, tym bardziej że mechanika ta będzie miała bezpośredni wpływ na prowadzenie pociągu.

Ponadto Train Sim World 3 wprowadzi wiele nowych lokomotyw z całego świata, a do tego zaoferuje tzw. centrum treningowe. W tym obszarze będziemy mogli nauczyć się kierowania pociągami od podstaw. Tak jak w poprzednich częściach serii, również w nowej odsłonie otrzymamy możliwość tworzenia własnych ścieżek i scenariuszy, aby zabawa nigdy nie miała końca.

Premiera Train Sim World 3 odbędzie się już 6 września 2022 roku. Gra trafi na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X|S. Co więcej, w dniu debiutu produkcja pojawi się też w bibliotece Xbox Game Pass.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!