Zestaw do World of Warships: Legends o wartości blisko 400 zł za darmo dla abonentów Xbox Game Pass Ultimate

World of Warships: Legends

Subskrybenci Xbox Game Pass Ultimate mogą odebrać kolejną korzyść zupełnie za darmo. Tym razem mowa o zestawie do gry World of Warships: Legends, którego cena regularna w sklepie wynosi aż 389,99 zł. Trzeba przyznać, że Microsoft się postarał, bo przecież blisko 400 zł piechotą nie chodzi.

Zestaw World of Warships: Legends — kompan bohatera za darmo w ramach Xbox Game Pass Ultimate

Zestaw World of Warships: Legends — kompan bohatera za darmo w Xbox Game Pass Ultimate
Darmowy pakiet „World of Warships: Legends — kompan bohatera” w ramach korzyści Xbox Game Pass Ultimate

Zestaw „Kompan bohatera” do World of Warships: Legends najłatwiej odebrać przez przeglądarkę. W tym celu należy udać się na stronę produktu w Xbox Store i wcisnąć zielony przycisk POBIERZ, uprzednio logując się na swoje konto Microsoft z aktywną subskrypcją Xbox Game Pass Ultimate. Po wykonaniu tej czynności zestaw zostanie przypisany do profilu, co oznacza, że będzie można z niego skorzystać w grze.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Pakiet można też odebrać w zakładce Korzyści dostępnej w kliencie Xbox na komputerach z Windowsem oraz aplikacji Xbox Game Pass na konsolach.

Zestaw „Kompan bohatera” zawiera:

  1. Brytyjski niszczyciel premium II poziomu Medea
  2. 14 dni konta premium
  3. 15 kamuflaży Niebieski Mikołaj
  4. 15 kamuflaży Czerwony Mikołaj
  5. 15 kamuflaży Mikołaj 2021
  6. 3000000 kredytów
  7. 200000 PD dowódcy
  8. 30000 ogólnych PD
  9. 3 skrzynie dowódcy
  10. Po 45 rzadkich doładowań wszystkich typów (łącznie 225)

Gracze, którzy posiadają już okręt Medea, w zamian otrzymają rekompensatę w postaci 1500000 kredytów. Pakiet „Kompan bohatera” do World of Warships: Legends pozostaje darmowy w ramach Xbox Game Pass Ultimate do 3 lutego 2022 roku. Mówiąc prościej: nie trzeba się przesadnie spieszyć z jego odbiorem.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.