Zestaw do World of Warships: Legends o wartości 230 zł za darmo dla posiadaczy Xbox Game Pass Ultimate

World of Warships: Legends

Subskrybenci Xbox Game Pass Ultimate mogą już odebrać kolejną korzyść. Tym razem Microsoft zapewnił zupełnie za darmo pakiet do World of Warships: Legends o wartości 230 zł. Co tu dużo mówić: firma ma gest!

World of Warships: Legends — Mityczna moc za darmo w ramach korzyści Xbox Game Pass Ultimate

Pakiet World of Warships: Legends — Mityczna moc w Xbox Game Pass Ultimate

Zestaw „Mityczna moc” do World of Warships: Legends najprościej odebrać poprzez przeglądarkę. W tym celu wystarczy udać się na stronę pakietu w Xbox Store, zalogować się na swoim koncie z aktywną subskrypcją Xbox Game Pass Ultimate i wcisnąć duży zielony przycisk z napisem POBIERZ. Po wykonaniu tej czynności pakiet zostanie przypisany do konta, a z oferowanych przez niego dobroci będzie można skorzystać w grze.

Alternatywnie zestaw można też odebrać na konsoli lub komputerze. Jeżeli chodzi o zawartość pakietu World of Warships: Legends — Mityczna moc, to prezentuje się ona następująco:

  1. Brytyjski krążownik V poziomu Leander
  2. 1 stały kamuflaż Leander, Typ standardowy I stopnia
  3. Francuski pancernik premium III poziomu Turenne
  4. 3 dni konta premium
  5. 7 rzadkich Doładowań PD okrętu
  6. 7 rzadkich Doładowań kredytów
  7. 7 rzadkich Doładowań PD dowódcy
  8. 7 rzadkich Doładowań ogólnych PD
  9. 7 rzadkich Doładowań bojowych

Przeczytaj też: 3 miesiące Xbox Game Pass Ultimate dostępne za 50 zł

Bonus można odebrać najpóźniej do 25 lipca 2022 roku. Zdecydowanie warto to zrobić, bo 229,99 zł piechotą nie chodzi. Trzeba jednak zaznaczyć, że pakiet jest przeznaczony dla gry w wersji na Xbox One i Xbox Series X|S — pecetowcy muszą obejść się smakiem.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z